KONST / Litografier / Färglitografi 15264233
nr 1526 4233
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Figurer. Signerad, numrerad 86/250. Färglitografi, bildmått: 45x61 cm, yttermått inklusive ram: 65x86 cm
Kondition: missfärgningar
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
300 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:16:25
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare